zdrowie i uroda
Show MenuHide Menu

Czy Piperyna to najefektywniejszy suplement – Cena i Opinie

February 10, 2016

piperynaPiperyna jak to pokazuja wyraźnie opinie jest prawdopodobnie jednym z bardziej skutczenych suplementów na odchudzanie. Jednak jedną z najważniejszych kwestii dla klientów jest cena, która w przypadku suplementu piperyna nie powala. Po prawdzie, 58% twierdzi że to cena powstrzymywała ich od kompletowania planów odchudzających. Na rynku jest w tej chwili około 1,750 diet, około 13.000 dietetycznych i ćwiczeniowych aplikacji dostępnych w Apple App Store i Google Play Market oraz ponad 857,000 kanałów na Youtube poświęconych zdrowemu odżywianiu i ćwiczeniom. Większość z nich jest dostępna dla klientów za darmo oferując możliwość “spróbuj zanim kupisz”. Postanowiłem zapisać się na obóz Mountain Trek w Baja California. Nie jestem ani otyły ani nie mam nadwagi ale przez ostatnie lata trochę mi się przybrało. Nigdy nie brałem preparatu piperyna bo opinie były słabe a cena zbyt duża. I chociaż nie mam pojęcia o odchudzaniu, lubię nowe wyzwania. Zauważyłem również, że nie posiadanie stałego dostępu do jedzenia pomaga mi odróżnić prawdziwy głód od tego sztucznego, który wywoływany jest przez stres i nudę. Więc, spakowałem walizki do Californii i wyruszyłem z nadzieją na zrzucenie wagi i zdobycie nowych pokładów energii. Oto czego się tam nauczyłem.

Piperyna Opinie

“Wyniki są zaskakujące” mówi Victoria Drake, badacz z Instytutu Linus Pauling w Oregon State University w Corvallis, która niedawno zakończyła kompleksowa  badania na efektami spożywania suplementu piperyna na nasze zdrowie.  Piperyna Opinie:“Kiedy myślę o błonniku, do głowy na pewno nie przychodzi mi kawa.” Ale ona zaleca ostrożność w osądzie, zauważając, że suplement z kofeiną otrzymała od środowiska naukowego mieszane recenzje. Dobrą wiadomością jest to, że “jest potwierdzony dowód na to, że notoryczne spożywanie piperyny zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 2”, typu który może rozwinąć się u otyłych i starszych pacjentów. Ponadto, niektóre badaniach epidemiologicznych i badania na zwierzętach wykazały, że kofeina może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka rozwoju choroby Parkinsona oraz obniżenie wkaźnika samobóstw wśród Amerykanów. Po więcej informacji możecie zerknąć na strone odchudzanie-blog.pl.piperyna cena i opinie

“Wszyscy przekazujemy te zalecenia, z całą tą pozornie naukową precyzją, ale gdy przychodzi co do czego to nie wiemy nawet jak dużo tłuszczu dana osoba powinna mieć w swojej diecie”, mówi Asheley Skinner, pediatra z Uniwersytetu North Carolina, Chapel Hill School of Medicine. “Kłócimy się jakbyśmy wiedzieli o czym mówimy, ale nie wiemy.” Piperyna zdecydowanie jest kontrowersyjna.

Piperyna Cena oraz badania nad nią

Cena piperyna zawsze była wysoka właśnie ze względu na dużą ilość badań jaką na niej przeprowadzili. Większość badań zakłada, że ​​kiedy grubi ludzie zrzucają wagę stają się automatycznie “zdrowi” w taki sam sposób, jak chude osoby są zdrowe. Dowody mówi jednak co innego. “Nawet jeśli ktoś traci na wadze, będzie już zawsze potrzebował mniej kalorii i więcej ćwiczeń”, mówi Skinner. “Więc zmuszamy ludzi do robienia czegoś, co prawdopodobnie i tak nie zadziała. A kto wie, co robimy z ich metabolizmem. ” Debra Sapp-Yarwood, pięćdziesięciokilkulatka z Kansas City z Missouri, która studiuje być pracować w szpitalu jest jedną z trzech procent nielicznych, którzy stracili na wadzę i utrzymali ją. Piperyna, której cena jest wysoka potrafi jednak zaskakiwać. Zrzuciła 55 funtów około 11 lat temu i utrzymuje swoją nową wagę dzięki diece i codziennym ćwiczeniom, które trudno byłoby wytrzymać większości ludzi: Zjada 1800 kalorii dziennie, nie więcej niż 200 z węglowodanów i nauczyła się kontrolować to, co opisuje jako ” natrętne myśli i zbytnie zainteresowanie jedzeniem” Wcześniej biegała przez godzinę dziennie, ale po operacji stopy zmieniła to na swoją obecną codzienną rutynę: 50-minutowy film z ćwiczeniami wykonywanymi z podwójną prędkością instruktora, nosząc ciężarki na kostkach i obciążona kamizelka, że ​​dodać między 25 lub 30 funtów do jej małej postury. Ty czy warto kupić preparat piperyna zostwiamy wam do osądu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *